1% dla Jaroty Jarocin!

Wspomóż zawodników z naszego klubu. Przekaż 1% podatku na rozwój jarocińskiej piłki. Wystarczy w formularzu swojego zeznania podatkowego za rok 2018 wpisać numer KRS: 0000069262.

JKS Jarota Jarocin realizuje cele pożytku publicznego m.in. wspierając właściwy rozwój dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego trybu życia w oparciu o pozytywne wartości stojące za społeczną rolą sportu, jak również inne cele charytatywne związane z pomocą osobom w trudnej sytuacji życiowej.

Jak przekazać 1 procent? W zeznaniach podatkowych znajduje się blok „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP). Wystarczy, że wpiszą Państwo w odpowiednim miejscu formularza numer KRS (0000069262) Jaroty Jarocin i kwotę, jaką chcą jej przekazać. To nic nie kosztuje!

Liczy się każda złotówka. Apelujemy zatem do wszystkich mieszkańców Jarocina i regionu, a szczególnie do tych związanych z Jarotą, o wsparcie naszej inicjatywy. Razem możemy zdziałać wiele i mieć wpływ na dalszy rozwój szkolenia dzieci w Akademii Piłkarskiej. W tym roku deklaracje podatkowe za 2018 rok można składać do 30 kwietnia 2019 roku.

Jarota Jarocin
Ostrzeszów
Górnik Konin
2:0
Jarota Jarocin