10 dni do meczu pucharowego

Za równe dziesięć dni czeka nas spotkanie w ramach 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Podopieczni Piotra Garbarka przed własną publicznością zmierzą się z Centrą Ostrów Wlkp.

Wcześniej jednak obie ekipy rozegrają jeszcze jeden mecz sparingowy. Jarociniacy podejmą Wartę Sieradz, a Centra zmierzy się z aktualnym liderem czwartej ligi – LKS Gołuchów. Co ciekawe te dwa pojedynki odbędą się w sobotę, 22 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią spółki Jarocin Sport. Pucharowi przeciwnicy JKS-u do tej pory w okresie przygotowawczym rozegrali trzy spotkania. Nowy rok rozpoczęli od wysokiego zwycięstwa nad Ostrovią Ostrów (4:0). Następnie zremisowali z Victorią Ostrzeszów (2:2) i pokonali Piast Czekanów 6:4.  

Przypomnijmy, że starcie Jaroty Jarocin z Centrą Ostrów Wielkopolski zaplanowano na 29 lutego. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godz. 13-tej na stadionie miejskim lub boisku bocznym przy ulicy Maratońskiej. Zwycięzca tego meczu zagra w 1/8 finału Pucharu Polski, którą wyznaczono na 25 marca.  

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin