50 godzin w pierwszym tygodniu

Za nami pierwszy tydzień treningów w Akademii po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem o czym przekonują sami trenerzy JKS-u.

Młodzi piłkarze od dłuższego czasu przebywali w swoich domach rodzinnych. Tam skupiali się na pracy indywidualnej i spotkaniach online ze swoimi szkoleniowcami. O ile nasi zawodnicy na powrót szkoły muszą jeszcze poczekać, to przyjemność z treningu piłkarskiego mogli poczuć w trwającym tygodniu. Na obiektach spółki Jarocin Sport zobaczyliśmy osiem drużyn młodzieżowych z Akademii. Oczywiście wszystkie zajęcia odbyły się w grupach 6-osobowych z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, jak m.in. dezynfekcja rąk czy sprzętu sportowego oraz zachowanie dystansu społecznego.

Jarociniacy od poniedziałku do soboty na murawie spędzili równe pięćdziesiąt godzin. W następnym tygodniu do zajęć z bramkarzami wróci Sebastian Kmiecik. Dodatkowo odbędą się też treningi naborowe dla dzieci urodzonych w 2015 i 2016 roku. Tutaj zapisy przyjmowane są pod nr telefonu: 697-316-182.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew