9 goli w meczu trampkarzy młodszych

Sporo się działo w ostatnim spotkaniu z udziałem podopiecznych Sławomir Udzika. Jego zespół w ramach trzeciej kolejki Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarz przegrał z Górnikiem Konin 3:6.

Obie drużyny przez pierwsze pół godziny gry nie potrafiły skierować futbolówki do siatki. Kluczowa o losach czwartkowego pojedynku okazała się końcówka pierwszej i początek drugiej połowy. Goście strzelili trzy gole i mogli ograniczyć się do gry obronnej. Zespół JKS-u nie zamierzał się poddawać. I tak w 48. minucie bramkę zdobył Nikodem Roguszczak, a blisko kwadrans później na listę strzelców wpisał się Tomasz Pilarczyk. Ostatecznie przeciwnicy zdołali odpowiedzieć trzema trafieniami. W jednej z ostatnich akcji zobaczyliśmy jeszcze samobójczego gola w wykonaniu ekipy z Konina.

Trampkarze młodsi w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej do tej pory zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Następne spotkanie o stawkę czeka ich w Kłodawie. Rywalem naszej drużyny z rocznika 2006 będzie zespół zamykający tabelę.