Akademia nie zwalnia tempa

Kolejne mecze ligowe w Ligach Wojewódzkich i Okręgowych czekają nasze drużyny młodzieżowe w nadchodzący weekend. Trzy pojedynki odbędą się w Jarocinie, a cztery na wyjeździe.

Jako pierwsi na plac gry wybiegną orlicy młodsi, którzy w roli gospodarza podejmą Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Dla podopiecznych trenera Mirosława Czajki będzie to drugi mecz w sezonie 2018/19. Zawodnicy urodzeni w 2009 i 2010 roku rywalizują w I Lidze Okręgowej w dziewięciozespołowej grupie. Piątkowe starcie na boisku ze sztuczną nawierzchnią zaplanowano na godzinie 17:00. Dzień później do akcji wkroczą starsze zespoły. Punktualnie o 10:00 na murawie przy ul. Maratońskiej zagrają młodzicy starsi prowadzeni przez Sławomira Udzika. Ich rywalem będzie Astra Krotoszyn.

Do Ostrowa Wielkopolskiego uda się natomiast druga ekipa trampkarzy młodszych. Pod okiem Macieja Stamierowskiego gracze z rocznika 2005 powalczą o punkty z Centrą w samo południe. Z kolei o rok ich starsi koledzy z trenerem Matuszakiem pojadą do Kalisza, aby zagrać z miejscowym Włókniarzem. Ten pojedynek zostanie rozegrany w ramach Ligi Wojewódzkiej o 13:30 na Wale Matejki. Wyjazd czeka również juniorów starszych. Jarociniacy pojadą po kolejne ligowe zwycięstwo do Pleszewa. Nasza najstarsza drużyna wybiegnie na boisko o godz. 16:00.  

W niedzielę ważny mecz w Gostyniu rozegrają podopieczni Jacka Koleckiego. Trampkarze młodsi w szóstej serii gier zmierzą się Kanią Gostyń. Gospodarze to starcie zaplanowali na godz. 15:00. Sześćdziesiąt minut później w Jarocinie emocje ligowe czekają nas w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych B2. Piłkarze JKS-u z rocznika 2003 stoczą bój z Astrą Krotoszyn.

Polonia Środa
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
6:0
Jarota Jarocin