Aquapark Jarocin zaprasza kibiców!

Jarocin Sport zaprasza wszystkich kibiców naszego klubu do skorzystania z bogatej oferty Aquaparku przy ulicy Sportowej 6. Zapewniamy, że każda osoba znajdzie coś dla siebie!

Tuż przy jarocińskim stadionie znajduje się pływalnia kryta z pięcioma torami głębokimi. W każdą środę o godz. 19:30 wszyscy, którzy chcą się poruszać w wodzie mogą skorzystać z zajęć aqua aerobiku za 16 zł (45 minut ćwiczeń i 45 minut rekreacji na basenie). Kompleks Aquaparku składa się z trzech stref: basen sportowy, basen rekreacyjny z biczami wodnymi i dziką rzeką, gdzie główną atrakcją są zjeżdżalnie zewnętrzne. Jedna z nich posiada efekty świetlne. Trzecia strefa to rekreacja z jacuzzi, dwoma saunami parowymi i sauną fińską (suchą) oraz basenem schładzającym.

Sauny są czynne codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14:00 do 22:00, w piątki od 12:00, w soboty i święta od 9:00 i w niedzielę od 8:30. Zapraszamy zwłaszcza w chłodny i deszczowy dzień wszystkich kibiców do skorzystania z biletów łączonych: basen + sauna lub karnetów miesięcznych w przystępnych cenach. Tuż po wyjściu można również skorzystać z solarium – 1 minuta za symboliczną złotówkę.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Ewą Łagódką pod numerem telefonu – 796 995 630.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin