Awansowali do Ligi Wojewódzkiej!

Podopieczni Sławomira Udzika wygrali baraż o awans do Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarz z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Na boisku rywali mecz zakończył się remisem 3:3, ale w Jarocinie górą był JKS.

Młodzicy starsi do sobotniego spotkania rewanżowego mogli podejść z sześciobramkową zaliczką. Taki stan rzeczy sprawił, że awans do rozgrywek na szczeblu województwa stał się niemal pewny. Początek pojedynku należał do zespołu z Jarocina. Już w pierwszej akcji gola zdobył Kamil Rutowski. Rywale nie podłamali się i trzy razy zdołali pokonać bramkarza JKS-u. Po przerwie więcej z gry mieli nasi zawodnicy, którzy za sprawą dwóch trafień autorstwa Kamila Rutowskiego i mogli świętować awans do Ligi Wojewódzkiej, w której powalczą w sezonie 2019/20.

Przypomnijmy, że młodzicy starsi rozgrywki ligowe zakończyli na drugim miejscu w I Lidze Okręgowej. Mistrzem w roczniku 2006 na szczeblu okręgu kaliskiego został zespół AP Nowe Skalmierzyce, który pokonał KKS Kalisz sp. z o.o.


Baraż o Ligę Wojewódzką C2 Trampkarz (2. mecz – 08.06.2019 rok):
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 3:3 (3:1)

Jarota Jarocin: Mikołaj Marciniak – Jakub Bolek, Dawid Dostatni, Paweł Duda, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Nikodem Roguszczak, Kamil Rutowski, Łukasz Tomczak.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Mateusz Kończak, Wojciech Kuderczak, Mateusz Nicke, Kacper Nowak, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski, Jakub Szymanek.

Jarota Jarocin
0:1
Kołobrzeg