Bezpłatny wstęp na mecz Jarota – Kotwica

Decyzją Zarządu JKS-u sobotnie spotkanie z udziałem Jaroty Jarocin i Kotwicy Kołobrzeg będzie można obejrzeć zupełnie za darmo. Na trybunach stadionu miejskiego zasiądzie maksymalnie 499 osób.

Wszystkich kibiców wybierających się mecz zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjno-sanitarnymi, które wczoraj opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej. Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów na pojedynek z Flotą Świnoujście prowadzona będzie internetowo zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, a konkretnie § 6 ust. 18 tego aktu prawnego sprzedaż biletów dla publiczności, która uczestniczy w wydarzeniach realizowanych w ramach działalności sportowej, jest prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną.

Dziennikarzy prosimy o kontakt drogą mailową – media@jarota.com lub telefoniczną (697-316-182) w celu przekazania informacji dotyczących zasad pracy mediów podczas spotkań ligowych w Jarocinie przy ul. Sportowej 6. Na kontakt czekamy najpóźniej do piątku – godz. 16:00.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew