Cel jest tylko jeden – awans

3 marca zespół z Jarocina rozegra swoje pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej sezonu 2018/19. Podopieczni Piotra Garbarka pojadą do Kobylina po awans do półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

Niedzielne starcie będzie drugim meczem w tym roku dla obu ekip, które wcześniej spotkały się w grze kontrolnej. Wtedy górą byli piłkarze JKS-u różnicą jednego trafienia (3:2). Piast Kobylin rozgrywki pucharowe rozpoczął od walkoweru z Zielonymi Koźminek. W 1/8 finału nasi przeciwnicy pokonali dość niespodziewanie Centrę Ostrów Wielkopolski 4:3. Jesienią ten zespół prowadził doskonale znany nam Paweł Janas. Drużyna pod jego wodzą w Lidze Międzyokręgowej wygrała siedem ligowych potyczek i dziewięć razy schodziła z boiska pokonana.

W drugim spotkaniu tego dnia trzecioligowy KKS Kalisz podejmie na wyjeździe Sokoła Bralin z A-klasy. Dziesięć dni później swoje pojedynki ćwierćfinałowe rozegrają zespoły występujące na co dzień w czwartej lidze – LKS Gołuchów, KS Opatówek, Pogoń Nowe Skalmierzyce oraz Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Spotkanie w Kobylinie rozpocznie się w samo południe. Mecz odbędzie się przy ul. Strzeleckiej 10.

Jarota Jarocin
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
2:3
Zawisza