„Cel został zrealizowany”

Jarota Jarocin wygrała z LKS-em Gołuchów 3:1. Dla zawodników prowadzonych przez Piotra Garbarka najważniejszy był awans do finału Okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się 24 kwietnia.

Dla zespołu z Jarocina był to też rewanż za ubiegłoroczną porażkę w tych rozgrywkach. – Na ten mecz mieliśmy jeden cel – wygrać i awansować do finału. Spotkanie nie należało do widowiskowych, ale nie to było najważniejsze. Dziś podejmowaliśmy lepsze decyzję na boisku od naszych rywali. Końcowy rezultat to potwierdził. W naszym składzie było kilka zmian. Wiadomo, że od niektórych zawodników można więcej wymagać. Wszystko przedstawiamy im na analizie, aby w przyszłości nasza gra wyglądała jeszcze lepiej, powiedział szkoleniowiec JKS-u.

W drugim półfinale ekipa z Kalisza pokonała na wyjeździe Ostrovię Ostrów Wielkopolski 3:0. – Oczywiście cieszymy się, że zagramy w finale z KKS-em. Teraz nie myślimy o tym pojedynku. Koncentrujemy się na meczu ligowym we Wronkach. Tam musimy powalczyć o kolejne punkty w trzeciej lidze, zakończył trener Piotr Garbarek.

Jarota Jarocin
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
2:3
Zawisza