Coraz bliżej punktów

Orlicy starsi mają już za sobą cztery mecze ligowe w sezonie 2019/20. Póki co wszystkie zakończyły się porażkami, ale w ostatnim spotkaniu z ostrowską Centrą do remisu zabrakło bardzo niewiele.

Jarociniacy z rocznika 2009 rywalizują z najlepszymi zespołami w okręgu kaliskim. Podopieczni trenera Piotra Krysia zmierzyli się z Centrą Ostrów Wielkopolski na orliku przy Zespole Szkół nr 5. Pojedynek rozpoczął się od wyrównanej gry, choć więcej sytuacji strzeleckich mieli gracze JKS-u. Jednak na przerwę przy minimalnym prowadzeniu (2:1) schodzili przeciwnicy. W drugiej połowie emocji nie zabrakło. Obie drużyny trafiły do siatki po cztery razy. Tym samym jako zwycięzcy z boiska schodzili goście, którzy po tym zwycięstwie znaleźli się w czubie ligowej tabeli.

W ostatni piątek do siatki trafili Krzysztof Maciejewski, Nikodem Wysocki, Adam Sieciński, Wiktor Pluciński i Michał Becela. Piłkarze z Jarocina kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe w Kępnie. Ich rywalem będzie miejscowa Akademia Piłkarska Reissa. To starcie zaplanowano na piątek, 4 października o godz. 17:00.