Czarna seria trampkarzy młodszych

Drużyna Jaroty Jarocin z rocznika 2006 nie zaliczy ostatniego spotkania ligowego do udanych. Podopieczni trenera Udzika doznali dotkliwej wyjazdowej porażki z Górnikiem Konin.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy, którzy po sześciu minutach prowadzili już różnicą trzech trafień. Jarociniacy otrząsnęli się, ale w ich grze brakowało przede wszystkim skuteczności. Taki stan rzeczy sprawił, że zemściło to się po przerwie. Ekipa z Konina strzeliła jeszcze sześć goli. Nasi zawodnicy odpowiedzieli zaledwie bramką honorową autorstwa Jakuba Bolka. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną „Łańcuchów” 9:1.

Trampkarze młodsi nadal zamykają tabelę w Lidze Wojewódzkiej. Gracze JKS-u w pierwszej części sezonu 2019/20 rozegrają jeszcze cztery spotkania. Najbliższy mecz odbędzie się w niedzielę, 20 października w Jarocinie. Rywalem jarocińskiego zespołu będzie Górnik Kłodawa. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się na boisku sztucznym o 17:00.