Damian Pawlak wraca do Jaroty!

Informujemy, że w barwach JKS-u ponownie zobaczymy Damiana Pawlaka. Ofensywny zawodnik wrócił do Jaroty na zasadzie transferu definitywnego z Mieszka Gniezno.

Piłkarz urodzony w 1990 roku w naszym klubie spędził ponad sześć lat. Przez ten czas w barwach żółto-czerwono-niebieskich rozegrał 134 spotkania ligowe, w których strzelił 17 bramek. Na boiskach drugoligowych przebywał blisko siedem tysięcy minut. W swojej karierze występował także w Warcie Poznań, Chojniczance Chojnice, Pelikanie Niechanowo, TSG Emmerthal, a ostatnie trzy sezony to regularna gra w Mieszku, z którym m.in. wywalczył awans do trzeciej ligi.

Niezmiernie cieszę się, że wróciłem do Jaroty, w której spędziłem kilka dobrych lat. W Jarocinie czuje się jak w domu. Tutaj mam wielu przyjaciół i na pewno fajnie będzie się pokazać jarocińskiej publiczności. Po pierwszych treningach muszę przyznać, że potencjał drużyny jest ogromny, co napawa mnie optymizmem przed rundą wiosenną, mówi Damian Pawlak.  

Damian Pawlak w drugiej części sezonu 2019/20 ma stanowić o sile ofensywnej jarocińskiej drużyny. – Mam nadzieję, że dodam coś od siebie dla zespołu, a trener Garbarek będzie miał ze mnie pociechę, dodaje 29-letni zawodnik.

Życzymy powodzenia i wielu udanych występów na trzecioligowych boiskach!

Jarota Jarocin
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
5:1
LKS Gołuchów