DAN-MET najlepszy w Romgos Jarota CUP 2023

Za nami pierwsza edycja turnieju halowej piłki nożnej dla firm z ziemi jarocińskiej. Triumfatorem dwudniowych zmagań został DAN-MET, który w finale pokonał RMJ Trans Logistic.

Weekend upłynął pod znakiem piłkarskiej rywalizacji w hali Jarocin Sport. Kibice mieli okazję zobaczyć aż 134 gole, które poparte były dobrą grą wszystkich zespołów. Ostatecznie najlepszą drużyną okazała się firma DAN-MET, która w trakcie dwudniowych zmagań uległa tylko w dwóch spotkaniach. Miało to miejsce w grupie eliminacyjnej i „mistrzowskiej”. Jednak w starciu finałowym ekipa dowodzona przez najlepszego piłkarza turnieju – Marka Wiłę ograła po rzutach karnych RMJ 3:2 – rewanżując się za porażkę z pierwszego dnia turnieju. Natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie P.H. Kroll s.c.

Organizatorzy po ostatnim gwizdku sędziego nagrodzili wszystkie firmy biorące udział w Romgos Jarota CUP. Ponadto indywidualne wyróżnienia trafiły też w ręce najlepszego strzelca i bramkarza. Tym pierwszym został Miłosz Kowalski, który strzelił 11 goli dla teamu Chodorowski. Jeśli chodzi o statuetkę dla golkipera, to otrzymał ją Damian Andryszak z P.H. Kroll.

Niebawem w naszych mediach społecznościowych opublikujemy obszerne kulisy tego wydarzenia w formie wideo. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia w przyszłości na boisku!


Klasyfikacja końcowa turnieju Romgos Jarota CUP 2023:

1. DAN-MET
2. RMJ Trans Logistic 
3. PH. Kroll s.c.
4.Trans Miłosz
5. Bartesko
6. Eurowarsztat
7. Chodorowski 
8. Folrec
9. Rodzice dzieci z Jaroty
10. Grupa Romgos
11. Ogrodzenia Jarocin
12. Wielkopolskie Centrum Recyklingu
13. Argentina
14. Neorol
15. RMP Sp. Z O.O.

Romgos Jarota CUP 2023 [WYNIKI – I DZIEŃ]

Romgos Jarota CUP 2023 [WYNIKI – II DZIEŃ]

Jarota Jarocin
Centra Ostrów
Astra Krotoszyn
1:1
Jarota Jarocin