Derbowy mecz orlików młodszych

Trzecie spotkanie w sezonie 2019/20 mają za sobą zawodnicy JKS-u z rocznika 2010 i 2011. Podopieczni Pawła Janasa tym razem musieli uznać wyższość Antonio Jarocin.

Czwartkowe spotkanie wyśmienicie rozpoczęli nasi przeciwnicy, którzy po dziesięciu minutach prowadzili różnicą trzech trafień. Młodzi gracze z Akademii „Jarota” nie pozostali dłużni swoim rywalom. W krótkim odstępie czasu dwa razy na listę strzelców wpisał się Franciszek Kiełb. Nadzieję więc odżyły. Tym bardziej, że skromne prowadzenie gości utrzymywało się przez dłuższy okres. Jednak po zmianie stron strzelali tylko piłkarze Antonio, którzy ostatecznie wygrali 5:2.

Orlicy młodsi po trzech kolejkach mają na swoim koncie trzy „oczka”. To daje im na ten moment czwartą pozycję w II Lidze Okręgowej prowadzonej przez Wielkopolski ZPN. Kolejne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają w Jarocinie. Ich rywalem będzie WKS Witaszyce. Ten pojedynek zaplanowano na 3 października o godzinie 17:00.


II Liga Okręgowa E2 Orlik (3. kolejka – 19.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – Antonio Jarocin 2:5 (2:3)

Jarota Jarocin: Olaf Kubot – Bartosz Walczak, Piotr Kaczmarek, Bartosz Kasprzak, Mikołaj Krzyżaniak, Franciszek Kiełb, Kacper Nawrocki.

Na zmianę wchodzili: Julian Zachwieja, Kacper Ogrodowczyk, Weronika Sobczak, Marcel Bartkowiak, Krystian Domagała, Antoni Duszyński.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew