Długo wyczekiwane zwycięstwo orlików starszych

Do ósmej kolejki czekali nasi zawodnicy urodzeni w 2009 roku, aby unieść ręce do góry w geście triumfu. Podopieczni trenera Piotra Krysia pewnie pokonali Calisię Kalisz 15:2.

Pierwsza część spotkania przyniosła nam aż dziesięć bramek. Dziewięć razy do siatki rywali trafiali gracze JKS-u, a tylko raz uczynili to ich przeciwnicy. Po krótkiej przerwie nadal dominowali gospodarze, którzy strzelili jeszcze sześć goli. Co prawda goście pokonali raz bramkarza z Jarocina, ale wynik końcowy był potwierdzeniem kto zasłużył na komplet punktów. Ogólnie na listę strzelców wpisało się dziewięciu zawodników: Dawid Trochanowski (5), Nikodem Wysocki (3), Antoni Lewandowicz, Michał Becela, Wiktor Kramer, Adam Sieciński, Wiktor Pluciński, Antoni Szcześniak i Aleksander Czajka.

Drużyna trenera Krysia z dorobkiem trzech „oczek” zajmuje jedenaste miejsce w I Lidze Okręgowej. Teraz ekipa Jaroty z rocznika 2009 uda się na mecz do Ostrzeszowa. Tam podejmie LZS Doruchów wspierany piłkarzami z Akademii Czecha. Spotkanie zaplanowano na 31 października o godz. 16:30.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (8. kolejka – 25.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Calisia Kalisz 15:2 (9:1)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Wiktor Pluciński, Michał Becela, Nikodem Wysocki, Adam Sieciński, Aleksander Czajka, Dawid Trochanowski.

Na zmianę wchodzili: Krystian Aleksander, Wiktor Kramer, Antoni Lewandowicz, Krzysztof Maciejewski, Peter Kaczmarek, Aleksandra Wiza, Anna Lis.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew