Do Jarocina przyjedzie Sokół Kleczew

Swoje przedostatnie spotkanie w obecnym sezonie rozegrają zawodnicy Jaroty Jarocin. Dla obu zespołów końcowy wynik tego pojedynku niewiele zmieni w trzecioligowej tabeli.

Drużyna z Kleczewa przyjedzie do naszego miasta bardzo osłabiona. Z powodu kontuzji nie zagrają Jakub Dębowski, Joshua Balogun, Michał Wolinowski, Miłosz Świątnicki, Jakub Groszkowski i Arkadiusz Widelski, a za kartki pauzować będzie Hubert Świtalski oraz Jan Paczyński.  Kilka dni temu Zarządu Klubu postanowił zakończyć współpracę z  trenerem Tomaszem Bekasem.  Nowym szkoleniowcem został Łukasz Cichos, który poprowadzi zespół w dwóch ostatnich meczach ligowych w sezonie 2017/18. 36-letni zawodnik w obecnej kampanii zdobył siedem bramek.

Późną jesienią w starciu obu ekip padł bezbramkowy remis. Podopieczni trenera Marcina Woźniaka utrzymanie w trzeciej lidze zapewnili w Solcu Kujawskim po tym jak pokonali swoich rywali 3:0. Piłkarze z Kleczewa obecnie zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 59. punktów i wciąż mają relane szanse wyprzedzić KKS Kalisz.  

Początek sobotniego spotkania na boisku przy ul. Maratońskiej zaplanowano na godzinę 16:00.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin