Do Kołobrzegu po dobry wynik

Podopieczni Marka Nowickiego z Kotwicą Kołobrzeg rozegrają kolejne spotkanie w ramach III ligi gr. drugiej. Dla obu zespołów będzie to siódmy pojedynek w sezonie rozgrywkowym 2018/19.

Faworytem sobotniego pojedynku będą gospodarze, którzy w obecnej kampanii zgromadzili na swoim koncie trzynaście punktów. To daje im wysoką piątą pozycję w tabeli. Kotwica do tej pory wygrała cztery mecze, jeden zremisowała oraz raz schodziła z boiska pokonana. Przypomnijmy, że nasi zawodnicy z dorobkiem sześciu „oczek” plasują się na dwunastym miejscu. W poprzednim sezonie z tym zespołem spotkaliśmy się dwukrotnie. Jesienią górą byli rywale (3:1), ale w rundzie wiosennej trzy punkty powędrowały na konto JKS-u po efektownym zwycięstwie różnicą trzech trafień (3:0).

Jak będzie teraz? Jarociniacy zapowiadają walkę o zwycięstwo, ale przeciwnicy zamierzają powrócić do drugiej ligi. Właśnie w tej klasie rozgrywkowej występowali po raz ostatni w sezonie 2016/17. Początek sobotniego starcia na stadionie miejskim w Kołobrzegu zaplanowano na godzinę 18:00. Wyniku szukajcie na naszych portalach społecznościowych.

Polonia Środa
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
6:0
Jarota Jarocin