Druga drużyna gromi Prosnę Chocz

To był prawdziwy pogrom! Jarota II Witaszyce w niedzielnym meczu kontrolnym ograła zespół występujący w A-klasie różnicą trzynastu trafień. Spotkanie odbyło się na boisku sztucznym spółki Jarocin Sport.

Worek z bramkami po pół godzinie gry rozwiązał Miłosz Kowalski. Napastnik drużyny rezerw w pierwszej części strzelił jeszcze dwa gole. Natomiast po przerwie dołożył kolejne trzy trafienia. Podopieczni trenera Mirosława Czajki nawet przez chwilę nie czuli zagrożenia pod swoją bramką, choć w ostatniej minucie goście wywalczyli rzut karny, który świetnie obronił Jakub Jacek. Na listę strzelców dla JKS-u wpisali się jeszcze Igor Skowron i Mikołaj Kowalski, którzy trzy razy pokonali golkipera rywali. Natomiast raz do siatki futbolówkę skierował Mikołaj Szcześniak.

Jarota II Witaszyce kolejny mecz sparingowy rozegra w najbliższą niedzielę, 21 lutego. Rywalem będą Gladiatorzy Pieruszyce. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się punktualnie o godzinie 13:00.

Jarota II Witaszyce – Prosna Chocz-Kwileń 13:0 (5:0)
1:0 – Miłosz Kowalski (30′)
2:0 – Miłosz Kowalski (35′)
3:0 – Miłosz Kowalski (38′)
4:0 – Mikołaj Kowalski (42′)
5:0 – Igor Skowron (44′)
6:0 – Miłosz Kowalski (55′)
7:0 – Mikołaj Szcześniak (60′)