Druga połowa zadecydowała o porażce

Podopieczni Sławomira Udzika przegrali w ósmej kolejce Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarz z drużyną KKS-u Kalisz sp. z o.o. Goście z najstarszego miasta w naszym kraju wygrali w Jarocinie 6:2.

Dla obu zespołów był to pierwszy mecz rundy rewanżowej w pierwszej części sezonu 2019/20. Sobotni pojedynek znakomicie rozpoczęli rywale z Kalisza, którzy po upływie dziesięciu minut gry prowadzili różnicą dwóch trafień. Gospodarze ruszyli do przodu. Skuteczność w polu karnym swoich przeciwników zaprezentowali Kacper Nowak i Nikodem Roguszczak. Remis utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy. Niestety po zmianie stron strzelali już tylko zawodnicy KKS-u. Konkretnie uczynili to czterokrotnie i mogli świętować zdobycie cennych trzech punktów.

Trampkarze młodsi nadal zamykają ligową tabelę. Gracze JKS-u z rocznika 2006 muszą szukać punktów w następnej kolejce. Tym razem przeciwko AP Nowe Skalmierzyce, z którą udało im się wygrać w sierpniu.

Mecz odbędzie się w sobotę, 5 października o godz. 11:00 w Jarocinie.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (8. kolejka – 28.09.2019 rok):
Jarota Jarocin – KKS Kalisz sp. z o.o. 2:6 (2:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Filip Cudak, Michał Jackowski, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski, Danill Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew