Drugi zespół zagra w Brzezinach

Po raz dziesiąty w Klasie Okręgowej zagra drużyna rezerw występująca pod nazwą Jarota II Witaszyce. Podopieczni Mirosława Czajki w sobotnie popołudnie powalczą o wyjazdowe punkty w Brzezinach.

Drugą drużynę JKS-u czeka wymagające spotkanie, ale naszych zawodników interesuje wyłącznie wygrana. Olimpia Brzeziny w trwającej kampanii zdobyła dziewiętnaście punktów, co daje jej piątą lokatę w tabeli. Ekipie zza Kalisza w dziesięciu meczach udało się wygrać sześć razy i raz zremisować. Natomiast trzy razy została pokonana. W ostatniej kolejce zespół dowodzony przez Mariusza Kaczmarka rozgromił Zawiszę Łekę Opatowską aż 7:0! Najskuteczniejszym piłkarzem w Brzezinach jest Grzegorz Kuświk, który do tej pory strzelił sześć goli.

Jarota II obecnie jest liderem rozgrywek Rex Box Klasa Okręgowa gr. 6 prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. Warto również wspomnieć, że w drugi Pelikan Grabów i trzeci GKS Grębanin w stawce będą jeszcze w tej rundzie pauzować. Wracając do spotkania w Brzezinach, to poprowadzi je Piotr Marucha, a na liniach pomagać mu będą Paweł Wrzeszczyński i Paweł Kaczała. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 15-tej.

Jarota Jarocin
Elana Toruń
Jarota Jarocin
3:3
Pogoń II