Drugie zwycięstwo juniorów młodszych B1

Zespół prowadzony trenera Piotra Skokowskiego pokonał SKP MOS Słupcę 4:1. Było to zaległe spotkanie rozgrywane w ramach 2. kolejki Ligi Wojewódzkiej B1 Junior.

W czwartkowym starciu faworytem byli gospodarze. Od początku meczu dominowała drużyna z Jarocina, ale nie potrafiła wykorzystać swoich okazji strzeleckich. Zatem prowadzenie JKS-u różnicą trzech goli (3:0) po pierwszych czterdziestu pięciu minutach było zdecydowanie najniższym wymiarem kary dla przeciwników. W pierwszej części gry na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Maurycy Skowroński, a raz do siatki trafił Szymon Bogaczyk. Po przerwie swoją trzecią bramkę strzelił jeszcze Skowroński. Co prawda ekipa ze Słupcy zdołała pokonać bramkarza – Damiana Walkowiaka. Było to jednak trafienie na otarcie łez. Zresztą wynik końcowy był tylko tego potwierdzeniem.

Podopieczni Piotra Skokowskiego po dwóch ligowych kolejkach są na drugim miejscu w tabeli. W niedzielę nasza najstarsza drużyna młodzieżowa uda się do Środy Wielkopolskiej. Tam zmierzy się z miejscową Polonią o godz. 11-tej i powalczy o kolejny komplet punktów na szczeblu województwa.

Liga Wojewódzka B1 Junior (2. kolejka – 29.08.2019 rok)
Jarota Jarocin – SKP MOS Słupca 4:1 (3:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk (59’ – Dawid Bartkowiak), Bartosz Kantek, Bartosz Borysiak (51’ – Miłosz Nowakowski), Bartosz Dyoniziak (59’ – Jakub Wasik), Kacper Boruta, Mikołaj Szcześniak, Aleksander Pisarczyk, Norbert Tokarz (51’ – Miłosz Nowak), Maurycy Skowroński.