Duży niedosyt młodzików młodszych

Cztery oczka na dwanaście możliwych to obecny bilans punktowy podopiecznych Janasa i Idzikowskiego. Młodzicy młodsi po niezłym spotkaniu ulegli ekipie ze Zbierska 1:2.

W tym starciu nasi zawodnicy z rocznika 2010 mogli sięgnąć po drugą wygraną w sezonie rozgrywkowym 2021/22. Przez pierwsze dwadzieścia minut szkoleniowcy ekipy D2 mogli być zadowoleni z wielu rzeczy. Ich piłkarze przeważali, mądrze budowali swoje akcje i co ważne objęli prowadzenie po golu autorstwa Dominika Piotrowskiego. Z czasem jednak do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy jeszcze przed zmianą stron dwukrotnie pokonali bramkarza z Jarocina. Niestety w drugiej połowie więcej trafień już nie zobaczyliśmy. Jarociniacy mogą czuć więc niedosyt. Tym bardziej, że stworzyli sobie kilka świetnych okazji strzeleckich w drugiej odsłonie niedzielnej rywalizacji.

Ekipa JKS-u punktów będzie musiała poszukać w przyszłą niedzielę na wyjeździe przeciwko Gorzyczance Gorzyce Wielkie. To spotkanie rozpocznie się na boisku rywala punktualnie o godz. 10-tej.

Liga Okręgowa D2 Młodzik (4. kolejka – 19.09.2021 roku)
Jarota Jarocin – CKS Zbiersk 1:2 (1:2)

Jarota Jarocin: Maciej Olszanicki – Julia Urbaniak, Radosław Musiała, Bartosz Walczak, Marcel Bartkowiak, Jan Radolak, Franciszek Kiełb, Natan Pawłowski, Dominik Piotrowski.

Na zmianę wchodzili: Jakub Wilczura, Aleksander Qaasim, Michał Urbaniak, Piotr Kaczmarek, Dawid Pawlak, Stanisław Stasik, Kordian Kwiatkowski, Mikołaj Piotrowski.