Dwa gole z Sokołem Kleczew [WIDEO]

Dwa gole zobaczyli kibice JKS-u w meczu 33. kolejki trzeciej ligi. Podopieczni Marcina Woźniaka pokonali Sokół Kleczew 2:0. Bramki zdobywali Marcin Banaszak oraz Dominik Chromiński.

Wynik spotkania otworzył stoper jarocińskiej drużyny, który w 21. minucie zdecydował się na indywidualną akcję. Jego strzał zza pola karnego „przełamał” dłonie bramkarza przejezdnych i piłka znalazła się w siatce. Zaledwie siedem minut później jego koledzy podwyższyli prowadzenie. Świetnie w polu karnym ustawiony był Dominik Chromiński, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Jakuba Nowaka. 25-letni zawodnik pewnym uderzeniem pokonał bezradnego bramkarza z Kleczewa. Jak się okazało później była to ostatnia bramka w sobotnim pojedynku.