Dwa sparingi w następnym tygodniu

Przed nami przedostatni tydzień przygotowań pierwszej drużyny JKS-u do sezonu 2021/22. Jarociniacy podejmą zespoły z czwartej ligi – Wartę Sieradz i Huragan Pobiedziska.

Z racji tego, że do meczu otwierającego zmagania w III lidze z Zawiszą Bydgoszcz pozostało już mniej niż dwa tygodnie przed ekipą trenera Garbarka dwa sprawdziany formy w postaci gier kontrolnych. Sztab szkoleniowy Jaroty szczególnie będzie przyglądał się swoim podopiecznym w następną środę i sobotę. W obu z nich nasi zawodnicy sprawdzą się na tle drużyny z województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Pierwsza z nich ubiegłoroczną kampanię zakończyła na drugim miejscu tuż za rezerwami ŁKS-u Łódź. Natomiast zespół z Pobiedzisk jest nowym beniaminkiem czwartoligowych rozgrywek.

W najbliższym czasie powinniśmy też poznać ostateczny kształt kadry Jaroty Jarocin. Przypomnijmy, że w kolejnych dwunastu miesiącach w żółto-czerwono-niebieskich barwach nie będziemy już oglądać Sebastiana Golaka, Filipa Szewczyka, Szymona Piekarskiego, Krzysztofa Matuszaka oraz Jacka Pacyńskiego.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń