Dzielnie walczyli z liderem rozgrywek

Orlicy starsi w środę rozegrali spotkanie w ramach dziesiątej kolejki rozgrywek I Ligi Okręgowej. Pojedynek zakończył się wygraną Akademii Piłkarskiej Reissa z Kalisza.

Zawodnikom trenowanym przez Piotra Krysia nie można odmówić ambicji od pierwszego gwizdka sędziego. Ich przeciwnicy postawili jednak trudne warunki gry i przede wszystkim w drugiej części spotkania urządzili sobie festiwal strzelecki. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości różnicą trzynastu goli. Tak okazałe zwycięstwo młodej drużyny z Kalisza pozwoliło im utrzymać pozycję lidera na szczeblu okręgowym. Z kolei jarociński zespół nadal zajmuje jedenaste miejsce.

Piłkarzy JKS-u w następnym tygodniu czeka derbowe starcie z APR Jarocin. Będzie to spotkanie kończące rundę jesienną sezonu 2019/20 w tej kategorii wiekowej. Następnie nasi gracze z rocznika 2009 zagrają w turnieju halowym organizowanym przez nasz klub, który zaplanowano na 1 grudnia w hali sportowej Jarocin Sport.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (10. kolejka – 6.11.2019 rok):
Jarota Jarocin – APR Kalisz 0:13 (0:4)

Jarota Jarocin: Mikołaj Szcześniak – Nikodem Wysocki, Adam Sieciński, Krzysztof Maciejewski, Michał Becela, Wiktor Pluciński, Dawid Trochanowski.

Na zmianę wchodzili: Aleksander Czajka, Peter Kaczmarek, Antoni Lewandowicz.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin