Dziewiąte zwycięstwo trampkarzy starszych

Piłkarze JKS-u urodzeni w 2009 roku są bezapelacyjnie najlepszą drużyną w konińskiej I Lidze Okręgowej. W ostatnią sobotę nasi trampkarze starsi wygrali z Czarnymi Brzeźno aż 6:1.

Podopieczni trenera Tomczaka pomimo wywalczonego awansu do Ligi Wojewódzkiej B2 nie spoczywają na lurach. Choć mogło się tak wydawać po pierwszej połowie starcia z czerwoną latarnią rozgrywek. Jarociniacy przegrywali bowiem do przerwy różnicą jednego trafienia! Po zmianie stron przewaga JKS-u nie podlegała dyskusji, a potwierdzeniem tego były dwa gole autorstwa Gabriela Matuszewskiego w krótkim odstępie czasowym. Na listę strzelców wpisali się również Jan Ratajczak, Nazarii Vynnyshyn, Nikodem Wysocki oraz Norbert Kot.

Trampkarze starsi z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów oczekują już na na ostatni mecz sezonu 2023/24. Żółto-czerwono-niebiescy w najbliższą niedzielę udadzą się na spotkanie wyjazdowe do Ślesina.


I Liga Okręgowa C1 Trampkarz [RW] (9. kolejka – 8.06.2024)
Jarota Jarocin – Czarni Brzeźno 6:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Norbert Kot – Jan Ratajczak, Nikodem Wysoki, Nazarii Vynnyshyn, Gabriel Matuszewski, Oskar Maciejewski, Damian Trostiuk, Piotr Włodarczyk, Stanisław Miśkiewicz, Mateusz Langner, Bartosz Walczak.

Na zmianę wchodzili: Antoni Szcześniak, Patryk Jakubowski, Dawid Pera, Julian Jankowiak, Dawid Grygiel, Mikołaj Pajdowski, Szymon Nawrocki, Antoni Kaźmierczak, Tomasz Stęchlicki.

Jarota Jarocin
Wągrowiec
Polonia Kępno
2:1
Jarota Jarocin