Efektowne zwycięstwo po pięknych golach

Juniorzy młodsi B2 w ostatnią niedzielę rozgromili Górnika Kłodawę 5:0. Podopieczni trenera Czajki po jedenastu kolejkach w Lidze Wojewódzkiej zajmują czwartą pozycję w ośmiozespołowej stawce.

Od samego początku to gospodarze dominowali na placu gry. Jednak na pierwszą bramkę czekaliśmy do dziewiętnastej minuty. Pierwszy dla JKS-u trafił Wojciech Wojtczak, który popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Tuż przed zmianą stron również efektownego gola zdobył Bartosz Marciniak. Pomocnik przelobował lekko wysuniętego golkipera z Kłodawy. Po przerwie zespół z Jarocina starał się podwyższyć swoje prowadzenie. Kluczowy o losach całego meczu okazał się ostatni kwadrans. Ponownie było na co popatrzeć. Na listę strzelców wpisali się Igor Chlebowski, Marcin Wyrwas i Franciszek Bzodek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Jaroty (5:0).

Drużyna prowadzona przez Mirosława Czajkę z dorobkiem piętnastu punktów wciąż się liczy w grze o drugie miejsce w Lidze Wojewódzkiej prowadzonej przez Wielkopolski ZPN. W dwunastej serii gier naszym zawodnikom przyjdzie zmierzyć się na wyjeździe z KKS-em Kalisz. To starcie odbędzie się w niedzielę, 27 października o godz. 10-tej.


Liga Wojewódzka B2 Junior (11. kolejka – 20.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Górnik Kłodawa 5:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Kamil Banaszak (75’ – Adam Gruszecki), Jan Ziętkowski, Igor Chlebowski, Alex Jankowiak, Łukasz Izydorczyk, Bartosz Marciniak, Patryk Krawczyk (69’ – Marcin Wyrwas), Wojciech Lamprecht (60’ – Fabian Borkowski), Wojciech Wojtczak, Franciszek Bzodek.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin