Efektowni juniorzy młodsi B2

Wysokim zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz z udziałem zespołu trenera Pawła Krysia. Juniorzy młodsi B2 na wyjeździe pokonali AP Nowe Skalmierzyce 5:2.

Zmagania w Lidze Wojewódzkiej dla rocznika 2006 wchodzą w decydującą fazę sezonu. Jarociniacy w swoim siódmym spotkaniu zmierzyli się z ekipą spod Kalisza. Ta konfrontacja wyśmienicie ułożyła się dla naszych zawodników, którzy po pięciu minutach gry prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisali się Wojciech Gałązka i Radosław Raszka. Co prawda w pierwszej połowie ekipa gospodarzy odpowiedziała trafieniem kontaktowym, ale po zmianie stron skuteczność była po stronie JKS-u. Dwa razy bramkarza rywali pokonał strzelec drugiej bramki, kompletując tym samym hat-tricka na swoim koncie. Ponadto po jednym golu zdobyli Gałązka i Monia. Drużyna z Nowych Skalmierzyc zdołała zmniejszyć rozmiary porażki w samej końcówce. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem – 6:2.

Żółto-czerwono-niebiescy dzięki tej wygranej zbliżyli się do podium rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Jarota Jarocin ma na swoim koncie piętnaście punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Gracze dowodzeni przez Pawła Krysia mają realne szansę wyprzedzić Ostrovię Ostrów czy KKS Kalisz.

Liga Wojewódzka B2 Junior (RW – 7. kolejka – 8.05.2022 roku)
AP Nowe Skalmierzyce – Jarota Jarocin 2:6 (1:2)

Jarota Jarocin: Jan Wieczorek – Jakub Szymanek, Jakub Bolek, Wojciech Gałązka (85′ – Kacper Nowak), Jakub Uniejewski, Nikodem Roguszczak (86′ – Jakub Wojaczyk), Tomasz Pilarczyk (78′ – Kacper Porolniczak), Igor Deichsler, Wojciech Rzepa (55′ – Krystian Olejniczak), Szymon Kolasiński, Radosław Raszka (75′ – Kacper Monia).