Emocjonujące spotkanie z Lechem Poznań

Trampkarze młodsi gościli w ostatnią środę swoich rówieśników z poznańskiego Lecha. Po ciekawym spotkaniu komplet punktów na swoim koncie zapisali zawodnicy ze stolicy Wielkopolski.

W całym meczu optyczną przewagę posiadali goście. Zespół JKS-u realizował założenia taktyczne i wyprowadzał groźne kontrataki. Właśnie jeden z nich wykorzystał Tobiasz Grabowski. Lechici w 27. minucie doprowadzili do remisu po uderzeniu z dystansu. Pod koniec pierwszej połowy rywale skutecznie wykorzystali rzut karny.

Druga połowa to ambitna postawa zawodników trenera Jacka Koleckiego. Dobrych sytuacji nie brakowało. Jednak to Lech podwyższył swoje prowadzenie. Jarociniacy nie podłamali się i po dobrej akcji Kamila Rutowskiego zakończonej skutecznym strzałem Huberta Kasprzaka pozostali w grze. Ostatecznie w doliczonym czasie wynik meczu ustalili gracze „Kolejorza”.

Pierwszy zespół trampkarzy młodszych w ósmej ligowej kolejce zagra z Polonią Leszno. Ten pojedynek odbędzie się już w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie o godzinie 10:00.