Falstart trampkarzy starszych

W ubiegły czwartek podopieczni trenera Pawła Krysia rozegrali pierwszy mecz ligowy w sezonie 2020/21. Jarociniacy przegrali na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz na inaugurację rozgrywek Ligi Wojewódzkiej.

Gospodarze potwierdzili w tym starciu, że będą walczyć o najwyższe lokaty w obecnej kampanii. Pierwsze pół godziny gry mogły napawać optymizmem, bo gracze z jarocińskiej Akademii wykreowali sobie kilka sytuacji strzeleckich. Z ich gry wyraźnie zadowolony mógł być szkoleniowiec JKS-u. Kluczowe o losach całego spotkania okazało się zaledwie 180 sekund, w których miejscowi zdobyli aż trzy bramki. Była to końcówka pierwszej połowy. Po przerwie nasi zawodnicy próbowali jeszcze odwrócić losy spotkania, ale KKS wykazał się większą cierpliwością w polu karnym. Ekipa z Kalisza strzeliła kolejne dwie bramki i zapisała na swoim koncie komplet punktów.

Trampkarze starsi już w sobotę, 5 września rozegrają swój drugi mecz na szczeblu wojewódzkim. Piłkarze z rocznika 2006 w roli gospodarza podejmą Górnik Konin. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 10:30.

Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (1. kolejka – 27.08.2020 roku)
KKS 1925 Kalisz – Jarota Jarocin 5:0 (3:0)

Jarota Jarocin: Jan Wieczorek – Jakub Bolek, Filip Cudak, Wojciech Gałązka, Przemysław Gościniak, Szymon Kolasiński, Mateusz Nicke, Krystian Olejniczak, Radosław Raszka, Nikodem Roguszczak, Jakub Szymanek.

Na zmianę wchodzili: Jakub Uniejewski, Igor Deichsler, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Kacper Porolniczak, Adam Sobczyk, Damian Surdukowski.