Finał Okręgowego Pucharu Polski w Jarocinie!

Zarząd Kaliskiego OZPN na posiedzeniu w dniu 25 kwietnia br. podjął decyzję, że gospodarzem 40 Finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu będzie JKS Jarota Jarocin.

Mecz zostanie rozegrany we wtorek 10 maja br. na Stadionie Miejskim Jarocin-Sport przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie. Początek spotkania finałowego zaplanowano na godzinę 17:00.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zmagania w obecnej edycji Okręgowego Pucharu Polski rozpoczęli od IV rundy. Piłkarze z Jarocina wyeliminowali następujące drużyny: Wielkopolanina Siemianice, Polonię Kępno oraz Pogoń Nowe Skalmierzyce. Rywale z Kalisza w rozgrywkach Pucharu Polski ogrywali następujących rywali: Orzeł Mroczeń, Piast Kobylin oraz Ostrovie Ostrów Wlkp.

Co ciekawe nasz klub będzie po raz trzeci w historii gospodarzem finałowego meczu Okręgowego Pucharu Polski. Wcześniej miasto Jarocin gościło najlepsze zespoły w 1994 i 2001 roku. W żadnym z tych spotkańJarota jednak nie grała. Warto również wspomnieć, że nasz klub jest 2-krotnym triumfatorem rozgrywek o Okręgowy Puchar Polski.

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Jarota Jarocin
3:1
Polonia Środa