Finał OPP bez kibiców Jaroty

Dzisiaj otrzymaliśmy Orzeczenie Dyscyplinarne Kaliskiego OZPN-u Pismo dotyczyło zorganizowanej grupy kibiców na mecz finałowy Pucharu Polski.

Poniżej znajduje się treść orzeczenia:

Wydział Dyscypliny Kaliskiego OZPN na posiedzeniu w dniu 19 kwietnia 2019 roku, po rozpatrzeniu wniosku Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu i przeanalizowaniu sytuacji ekscesów wywołanych przez kibiców klubu Jarota Jarocin w poprzednich rozgrywkach, podjął decyzję w oparciu o Art. 31 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN o rozegraniu meczu piłkarskiego w dniu 24 kwietnia bez udziału zorganizowanej grup kibiców klubu Jaroty Jarocin. Niniejszy zakaz dotyczy tylko tego jednego meczu i otrzymuje rygor natychmiastowego, bezwzględnego wykonania oraz nie podlega odwołaniu.

Informujemy, że nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości o zaplanowanym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny, które dotyczyło sprawy JKS Jarota Jarocin. Pragniemy również zaznaczyć, iż w poprzednich rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski spotkanie z udziałem naszego klubu i KKS-u Kalisz odbyło się w Jarocinie bez ekscesów wywołanych przez kibiców.

Jarota Jarocin
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
2:3
Zawisza