Gdynia kolejnym przystankiem w III lidze

Kolejny daleki, a zarazem trudny mecz czeka naszych zawodników w trzeciej lidze gr. drugiej. Podopieczni Marka Nowickiego podejmą na wyjeździe zawsze groźny Bałtyk Gdynia.

Oczywiście w roli faworyta stawiani są gospodarze, którzy w obecnej kampanii zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia punktów. Na ich bilans złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. Zespół prowadzony przez Sebastiana Letniowskiego w ostatnią środę niespodziewanie przegrał swoje spotkanie w regionalnym Pucharze Polski. Biało-niebiescy nie sprostali ekipie występującej w czwartej lidze – Stolem Gniewino, przegrywając 2:3 i tracąc decydującą bramkę w dziewięćdziesiątej minucie gry. Co ciekawe w kadrze naszych rywali jest trójka byłych piłkarzy JKS-u. O miejsce w wyjściowej jedenastce w ekipie z województwa pomorskiego walczą Adrian Szady, Marek Szulc i Karol Zieliński.

JKS po ostatniej porażce ligowej z Gwardią Koszalin chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Jarociniacy obecnie plasują się dwunastym miejscu i liczą na awans w trzecioligowej ligowej tabeli po zakończonym spotkaniu w Gdyni, które odbędzie się na Narodowym Stadionie Rugby. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 17:00.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard