Gole z meczu derbowego [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia bramek z zaległego meczu 18. kolejki trzeciej ligi grupy drugiej. Gospodarze pokonali Polonię Środa Wielkopolską 2:1 i utrzymali 13. miejsce w tabeli.

Strzelanie rozpoczęli podopieczni trenera Marcina Woźniaka, którzy objęli prowadzenie w 3. minucie. Na strzał z dziesiątego metra zdecydował się Dawid Kierzek, a futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy gości i zaskoczyła bezradnego bramkarza ze Środy Wielkopolskiej. Rywale odpowiedzieli w 20. minucie za sprawą trafienia Damiana Buczmy. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, to decydujący cios zadał Damian Sierant. Uderzenie 20-letniego pomocnika dało jego drużynie ważne trzy punkty w III lidze.