Gole ze Szczecina [WIDEO]

W niedzielnym spotkaniu górą byli gospodarze ze Szczecina, którzy pokonali Jarotę Jarocin 3:1. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Adam Nagórski, a gola dla JKS-u zdobył Dominik Chromiński.

Jako pierwsi na prowadzenie w 44. minucie wyszli piłkarze Świtu Skolwin. Precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Adam Nagórski i piłkę z własnej bramki zmuszony był wyciągnąć Mateusz Filipowiak. Podopieczni trenera Pawła Ozgi w drugiej połowie szybko strzelili dwa gole. W odstępie dziesięciu minut dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adam Nagórski. W 75. minucie po podaniu Jacka Pacyńskiego świetnie w polu karnym zachował się Dominik Chromiński, który technicznym strzałem pokonał dobrze spisującego się golkipera ze Szczecina. W ostatnim kwadransie gry nasi zawodnicy mieli swoje sytuacje, ale żadna z ich prób nie została wykorzystana i wynik nie uległ już zmianie.