Górnik Konin – Jarota Jarocin 2:2 [WIDEO]

Cztery bramki obejrzeliśmy w Koninie. Spotkanie rozgrywane w ramach 33. kolejki III ligi gr. drugiej pomiędzy miejscowym Górnikiem a Jarotą Jarocin zakończyło się remisem 2:2.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Wiktor Patrzykąt, który pokonał bramkarza JKS-u pięknym uderzeniem zza pola karnego. Na odpowiedź zespołu prowadzonego przez Piotra Garbarka musieliśmy poczekać do 65. minuty. Wtedy piłkę do siatki z rzutu karnego skierował Jędrzej Ludwiczak. Pięć minut później było już 2:1 dla Jaroty. Indywidualną akcją z lewej strony boiska popisał się Mateusz Dunaj, który technicznym strzałem ulokował futbolówkę w siatce. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. Trafienie autorstwa Krystiana Sobieraja dało remis jego drużynie.