Grali z Legionovią Legionowo

Nasze drużyny młodzieżowe miały okazję rozegrać pierwsze gry kontrolne w nowym 2021 roku. Na tle ekip z województwa mazowieckiego sprawdziło się aż pięć zespołów z Akademii JKS-u.

Każde spotkanie odbyło się w Jarocinie. W czwartek na boisku ze sztuczną nawierzchnią zagrali podopieczni Piotra Krysia, którzy po wyrównanym meczu nieznacznie ulegli 3:5. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Aleksander Czajka, a raz do siatki trafił Dawid Trochanowski. Dzień później w akcji zobaczyliśmy zawodników urodzonych w 2010 roku dowodzonych przez Pawła Janasa. Piątkowe starcie zakończyło się remisem 7:7. Co ważne obie potyczki były rozgrywane w zimowych warunkach pogodowych. Z Legionovią zagrali także żacy starsi. Piłkarze z rocznika 2012 musieli uznać wyższość swoim przeciwnikom, choć porównując ich grę kontrolną z lipca można być zadowolonym z postawy ekipy Artura Tomczaka.  

Na murawę wybiegli również juniorzy młodsi B2 i trampkarze starsi. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka i Pawła Krysia zimowe przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21 rozpoczęli od porażki, ale jak zgodnie podkreślają szkoleniowcy wynik w sparingach jest sprawą drugorzędną. Jarociniacy w drugim tygodniu ferii zimowych zagrają z Ruchem Chorzów.

Jarota Jarocin
Ostrovia Ostrów
Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo