Dwudniowy turniej Jarota CUP 2017 zapowiada się niezwykle ciekawie.
Do rywalizacji przystąpią zespoły z roczników 2003 i 2004. W sobotę zagrają tranpkarze starsi, a dzień później na parkiet wybiegną ich młodsi koledzy. Początek rywalizacji zaplanowano punktualnie na godzinę 9:30. Zmagania w halowym turnieju będzie można zobaczyć za darmo w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie, ul. Tadeusza Kościuszki 31.
Szczegółowy terminarz spotkań – 2.12.2017 rok (rocznik 2003):
Godzina | Mecz |
9:30-9:50 | Warta Śrem – Jarota I Jarocin |
9:50-10:10 | Górnik Konin – Jarota II Jarocin |
10:10-10:30 | Stolem Gniewino – Centra Ostrów Wlkp. |
10:30-10:50 | Polonia Środa Wlkp. – Astra Krotoszyn |
10:50-11:10 | Warta Śrem – Centra Ostrów Wlkp. |
11:10-11:30 | Górnik Konin – Astra Krotoszyn |
11:30-11:50 | Stolem Gniewino – Jarota I Jarocin |
11:50-12:10 | Polonia Środa Wlkp. – Jarota II Jarocin |
12:10-12:30 | Warta Śrem – Stolem Gniewino |
12:30-12:50 | Górnik Konin – Polonia Środa Wlkp. |
13:30-13:50 | Centra Ostrów Wlkp. – Jarota I Jarocin |
13:50-14:10 | Astra Krotoszyn – Jarota II Jarocin |
Półfinały:
Godzina | Mecz |
14:20-14:45 | 1 Miejsce (Grupa A) – 2 Miejsce (Grupa B) |
14:45-15:10 | 2 Miejsce (Grupa A) – 1 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce VII:
Godzina | Mecz |
15:10-15:35 | 4 Miejsce (Grupa A) – 4 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce V:
Godzina | Mecz |
15:35-16:00 | 3 Miejsce (Grupa A) – 3 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce III:
Godzina | Mecz |
16:00-16:25 | Przegrany Półfinału 1 – Przegrany Półfinału 2 |
Mecz o miejsce I:
Godzina | Mecz |
16:25-16:50 | Zwycięzca Półfinału 1 – Zwycięzca Półfinału 2 |
Szczegółowy terminarz spotkań – 3.12.2017 rok (rocznik 2004):
Godzina | Mecz |
9:30-9:50 | Polonia Leszno – Jarota II Jarocin |
9:50-10:10 | Jarota I Jarocin – Stolem Gniewino |
10:10-10:30 | Ostrovia Ostrów Wlkp. – Tarnovia Tarnowo |
10:30-10:50 | FOX Września – Pogoń Nowe Skalmierzyce |
10:50-11:10 | Polonia Leszno – Tarnovia Tarnowo |
11:10-11:30 | Jarota I Jarocin – Pogoń Nowe Skalmierzyce |
11:30-11:50 | Ostrovia Ostrów Wlkp. – Jarota II Jarocin |
11:50-12:10 | FOX Września – Stolem Gniewino |
12:10-12:30 | Polonia Leszno – Ostrovia Ostrów Wlkp. |
12:30-12:50 | Jarota I Jarocin – FOX Września |
13:30-13:50 | Tarnovia Tarnowo – Jarota II Jarocin |
13:50-14:10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce – Stolem Gniewino |
Półfinały:
Godzina | Mecz |
14:20-14:45 | 1 Miejsce (Grupa A) – 2 Miejsce (Grupa B) |
14:45-15:10 | 2 Miejsce (Grupa A) – 1 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce VII:
Godzina | Mecz |
15:10-15:35 | 4 Miejsce (Grupa A) – 4 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce V:
Godzina | Mecz |
15:35-16:00 | 3 Miejsce (Grupa A) – 3 Miejsce (Grupa B) |
Mecz o miejsce III:
Godzina | Mecz |
16:00-16:25 | Przegrany Półfinału 1 – Przegrany Półfinału 2 |
Mecz o miejsce I:
Godzina | Mecz |
16:25-16:50 | Zwycięzca Półfinału 1 – Zwycięzca Półfinału 2 |