Hat-trick Marciniaka, piękny gol Chromińskiego [WIDEO]

Bardzo ważne zwycięstwo w Świeciu odnieśli piłkarze Jaroty Jarocin. Klasycznym hat-trickiem popisał się Mikołaj Marciniak, a raz do siatki trafił Dominik Chromiński. JKS pokonał swoich rywali 4:1.

Ekipa JKS-u na prowadzenie wyszła w 43. minucie. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Dominik Chromiński. Dla 24-letniego zawodnika była to dziewiąta bramka w obecnym sezonie na boiskach trzecioligowych. Gdy wydawało się, że zawodnicy z Jarocina pójdą za ciosem, to gospodarze lepiej rozpoczęli drugą połowię i w 52. minucie niespodziewanie doprowadzili do wyrównania za sprawą Łukasza Wenerskiego. Odpowiedź Jaroty była błyskawiczna. Minutę później gola strzelił Mikołaj Marciniak. Napastnik zdobył jeszcze dwie bramki, kompletując hat-tricka.