Igor Skowron zawodnikiem Jaroty

Drugie wzmocnienie w przerwie letniej stało się faktem. Do JKS-u dołączył doskonale znany naszym kibicom – Igor Skowron, który rozegrał w klubie z Jarocina blisko siedem sezonów rozgrywkowych.

26-letni zawodnik jest wychowankiem Jaroty Jarocin. Do naszego klubu trafił w wieku 16 lat. Najpierw występował w zespole juniorów, a od sezonu 2010/11 regularnie grał w drugiej lidze. Na tym poziomie rozgrywkowym wystąpił w 69 spotkaniach. Obrońca opuścił drużynę z Jarocina w zimowym okienku transferowym w 2015 roku. Później zasilił Białego Orła Koźmin Wielkopolski. Ostatnie pół roku spędził jednak na wypożyczeniu w ekipie z Gołuchowa.

 – Powrót do Jarocina to dla mnie osobiście duża motywacja. Cieszę się, że ponownie będę mógł reprezentować Jarotę. Jestem wychowankiem tego klubu, więc miło będzie zagrać przed jarocińską publicznością. Postaram się dołożyć swoją cegiełkę w uzyskaniu jak najlepszego wyniku w nadchodzącym sezonie. Wracam z odpowiednim nastawieniem i dużą chęcią do gry, powiedział chwilę po podpisaniu umowy, Igor Skowron. 

Życzymy powodzenia! Przypomnijmy, że wcześniej nowym piłkarzem Jaroty Jarocin został Krzysztof Czabański.

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród