Inauguracja nie dla trampkarzy młodszych

W meczu pierwszej kolejki Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarz zespół JKS-u przegrał na wyjeździe z drużyną KKS-u Kalisz sp. z o.o. O losach całego pojedynku zadecydowała pierwsza połowa.

Premierowe starcie w sezonie 2019/20 lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Gracze z Jarocina zdołali doprowadzić do wyrównania. Autorem gola był Jakub Bolek z rzutu karnego. Jednak do końca pierwszej części gry do siatki trafiali już nasi przeciwnicy. Konkretnie uczynili to 27 i 30. minucie. Po przerwie gra podopiecznych trenera Udzika mogła się podobać. Choć rywale podwyższyli swoje prowadzenie, to później na listę strzelców wpisał się Paweł Duda z Jaroty, który popisał się efektownym uderzeniem z dwudziestu pięciu metrów. Więcej bramek nie zobaczyliśmy. Tym samym trzy punkty trafiły na konto KKS-u Kalisz.

O końcowym wyniku zadecydowała pierwsza połowa, w której na za dużo pozwoliliśmy przeciwnikowi. W drugich czterdziestu minutach przejęliśmy inicjatywę, ale byliśmy mało skuteczni. Cieszy fakt, że byliśmy lepiej przygotowaną drużyną pod względem motorycznym, mówi trener trampkarzy młodszych.

Kolejne spotkanie w Lidze Wojewódzkiej prowadzonej przez Wielkopolski ZPN zespół z rocznika 2006 rozegra już w najbliższą niedzielę. Podopieczni Sławomira Udzika pojadą do Nowych Skalmierzyc. Tam o godzinie 11-tej powalczą o pierwsze punkty w nowym sezonie rozgrywkowym na szczeblu województwa.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (1. kolejka – 15.08.2019 rok):
KKS Kalisz sp. z o.o. – Jarota Jarocin 4:2 (3:1)

Jarota Jarocin: Michał Szajda – Jakub Bolek, Filip Cudak, Paweł Duda, Michał Jackowski, Michał Janos, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Dawid Dostatni, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak, Adam Sobczyk, Damian Surdukowski, Jakub Szymanek, Danill Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew