Jacek Kolecki: W Prószkowie powalczymy o zwycięstwo

Młodzi piłkarze z Jarocina przegrali pierwsze spotkania barażowe o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Mimo porażki gra w pewnych momentach mogła się podobać. Jednak podopieczni Jacka Koleckiego w sobotnim meczu zmarnowali sporo sytuacji do zdobycia bramek i ulegli Pomologii Prószków 2:3.

– Naszym głównym założeniem przed spotkaniem z Pomologią Prószków było zagranie na „zero” z tyłu. Stało się inaczej i w Prószkowie musimy wygrać, co z pewnością będzie bardzo trudne, powiedział szkoleniowiec jarocińskiej drużyny.

Zespół z Jarocina w pierwszym meczu z Pomologią Prószków wzmocnił Hubert Antkowiak, który w sezonie 2014/15 grał w trzecioligowych rozgrywkach.

– Wiemy, że Hubert gra na co dzień w rozgrywkach III ligi jako napastnik. W tym spotkaniu zabrakło mu trochę skuteczności, ale w końcówce zdobył gola i liczę że meczu rewanżowym wykorzysta te sytuację, które z pewnością będzie miał, zaznaczył Jacek Kolecki.

Jarota pojedzie w podobnym składzie na rewanż w Prószkowie. Do zespołu dołączy jeszcze pauzujący za kartki Alan Janowski.

– W tym samym składzie będziemy przygotowywać się do spotkania rewanżowego. Myślę, że wielkich roszad w kadrze nie będzie, zakończył trener juniorów starszych – Jacek Kolecki.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Bałtyk Koszalin
1:0
Jarota Jarocin