Jarota II z awansem w Pucharze Polski

W spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski – strefy Kalisz rezerwy JKS-u ograły Prosnę Kalisz aż 6:1. Tym samym druga drużyna w kolejnej rundzie zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Trębaczów.

Podopieczni trenera Czajki przyzwyczajają nas do wysokich wyników w sezonie 2020/21. Nie inaczej było w ostatnią środę na boisku przy ul. Maratońskiej. Strzelanie rozpoczął Patryk Rzepka w dziewiątej minucie. W pierwszej połowie zobaczyliśmy jeszcze trzy trafienia. Dwa z nich zdobyli gospodarze. Ich autorami byli Piotr Stachowiak i Jakub Jacek. Do siatki futbolówkę skierował też zawodnik Prosny – Konrad Helt. Po zmianie stron aktywny od pierwszego gwizdka – Jacek znów wpisał się na listę strzelców. Gola numer pięć zdobył Miłosz Kowalski, a wynik pojedynku ustalił Krzysztof Matuszak.

Jarota II Jarocin już w następną niedzielę, 30 sierpnia także zmierzy się z Prosną Kalisz. Będzie to mecz wyjazdowy – zaplanowany w ramach czwartej kolejki Rex Box Klasy Okręgowej. Początek o godzinie 17:00.

Jarota II Jarocin – Prosna Kalisz 6:1 (3:1)
1:0 – Patryk Rzepka (9’)
2:0 – Piotr Stachowiak (17’)
3:0 – Jakub Jacek (28’)
3:1 – Konrad Helt (29’)
4:1 – Jakub Jacek (52’)
5:1 – Miłosz Kowalski (86’)
6:1 – Krzysztof Matuszak (88’)

Jarota II Jarocin: Marcin Antczak – Piotr Stachowiak (46’ – Mikołaj Kowalski), Krystian Wawrzyniak, Antoni Bzodek (72’ – Szymon Bogaczyk), Konrad Kwiatkowski, Krzysztof Matuszak, Jakub Jacek (55’ – Filip Taczała), Jakub Adamkiewicz, Eryk Kunicki (46’ – Norbert Czyż), Jacek Pacyński (46’ – Miłosz Kowalski), Patryk Rzepka (46’ – Maurycy Skowroński)