Jarota Jarocin – KKS Kalisz 1:2 [WIDEO]

Trzy gole zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się przyjść na mecz derbowy Jarota Jarocin – KKS Kalisz. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1.

Piłkarze z Kalisza jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 20. minucie. Bramka „stadiony świata” – tak można powiedzieć o trafieniu Roberta Tunkiewicza, który zza pola karnego przelobował bramkarza JKS-u, Sebastiana Kmiecika. Gospodarze odpowiedzieli dziewięć minut później za sprawą Mikołaja Marciniaka. Jednak ostatnie słowo należało do KKS-u Kalisz. Przyjezdni zwycięskiego gola zdobyli w ostatniej minucie gry. W polu karnym najprzytomniej zachował się doświadczony Rafał Jankowski i z bardzo bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.