Jarota Jarocin – KKS Kalisz 3:3 [WIDEO]

Kapitalne widowisko stworzyli piłkarze Jaroty i KKS-u Kalisz w ostatni czwartek na stadionie miejskim w Jarocinie. Kibice obejrzeli aż sześć bramek. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Pierwszy gola zdobył Mateusz Dunaj. 21-letni zawodnik otrzymał świetne podanie od Dawida Idzikowskiego i w sytuacji „sam na sam” pokonał Józefa Burtę. Radość mogli okazać też gracze z Kalisza. Tuż przed przerwą bramkę wyrównującą zdobył Andrzej Trubeha, a na początku drugiej połowy do siatki trafił Żebrowski. Jarociniacy zdołali jednak odpowiedź. Po raz kolejny golkipera rywali zaskoczył wychowanek JKS-u. Kaliszanie drugi raz na prowadzenie wyszli w 72. minucie za sprawą Mateusza Żytko. Ostatnie słowa należało do zespołu z Jarocina. Bramkę na 3:3 strzelił Szymon Piekarski.