Jarota Jarocin – KS Opatówek 4:1 [WIDEO]

Jarota Jarocin w drugim swoim spotkaniu kontrolnym pokonała bez większych problemów beniaminka czwartej ligi – KS Opatówek 4:1. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich trafień.

Kibice pierwszą bramkę zobaczyli w 36. minucie. Piłka znalazła drogę do siatki po technicznym uderzeniu z szesnastego metra w wykonaniu Miłosza Kowalskiego. Na kolejne trafienia czekaliśmy do ostatniego kwadransa gry. Najpierw w 75. minucie z bliskiej odległości bramkarza gości pokonał Dawid Idzikowski, a osiem minut później na listę strzelców wpisał się Dawid Piskuła, który jest przymierzany na gry w pierwszym zespole JKS-u. Rywale odpowiedzieli w 85. minucie. Jak się okazało później było to trafienie honorowe. Gola strzelił Mateusz Spychalski. Ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Marka Nowickiego. To właśnie oni ustalili wynik na 4:1 w ostatniej akcji meczu. Autorem czwartej bramki dla jarocińskiej ekipy po raz kolejny był jeden z testowanych piłkarzy – Daniel Tomaszewski.