Jarota Jarocin łączy się z WKS Witaszyce!

Zarząd Wielkopolskiego ZPN-u wyraził zgodę na przejęcie sekcji piłki nożnej WKS Witaszyce przez JKS Jarota. Oznacza to, że od nowego sezonu będziemy mieli drużynę rezerw pod nazwą Jarota II Witaszyce.

Oba kluby postawiły przed sobą ambitne cele i plany wprowadzenia nowej jakości piłkarskiej. Istotnych zmian w zespole seniorskim nie będzie. Kadrę drużyny stanowić będą piłkarze, którzy do tej pory występowali w WKS Witaszyce. Dołączyć do nich mają najzdolniejsi zawodnicy JKS-u z drużyn juniorskich, a także doświadczeni Jacek Pacyński i Krzysztof Matuszak. Trenerem ekipy z „Okręgówki” będzie doskonale nam znany Mirosław Czajka. Zmagania ligowe dla tej drużyny rozpoczną się już 9 sierpnia, a pucharowe tydzień wcześniej.

W wyniku fuzji do JKS-u przejdą także drużyny młodzieżowe Witaszyckiego Klubu Sportowego. Dla młodych piłkarzy będzie to doskonała okazja, aby dołączyć do jednej z trzynastu szkółek piłkarskich w Wielkopolsce, posiadającej Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej w Programie Certyfikacji!  

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew