Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 1:2 [WIDEO]

Sobotnie spotkanie sparingowe na boisku bocznym przy ul. Maratońskiej zakończyło się zwycięstwem gości z Kleczewa 2:1. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich bramek z tego pojedynku.

Kibice na pierwszego gola czekali do 25. minuty. Wtedy goście wykorzystali stały fragment gry. Piłkę do siatki z bliskiej odległości głową skierował Mikołaj Pingot. Podopieczni Łukasza Cichosa prowadzenie podwyższyli w 56. minucie. Indywidualny błąd popełnił Igor Skowron, podając futbolówkę wprost pod nogi Jakuba Antosika, a pomocnik z Kleczewa nie miał większych problemów z pokonaniem bramkarza JKS-u. Stoper jarocińskiej ekipy zrehabilitował się dwadzieścia pięć minut później, wykorzystując świetne dośrodkowanie Krzysztofa Czabańskiego z rzutu wolnego.