Jarota w środę zagra o finał Pucharu Polski

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zagrają w półfinale Okręgowego Pucharu Polski na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

W roli faworyta stawiani są piłkarze z Jarocina, którzy w tegorocznej edycji Pucharu Polski kolejno wyeliminowali drużynę Wielkopolanina Siemianice oraz zespół Polonii Kępno. Najbliżsi rywale Jaroty obecnie występują w Kaliskiej Klasie Okręgowej. Ekipa z Nowych Skalmierzyc na dzień dzisiejszy zajmuje pierwszą pozycję w ligowej tabeli. Podopieczni Mariusza Kaczmarka zmagania w Okręgowym Pucharze Polski rozpoczęli od drugiej rundy i ogrywali następujące zespoły: Zieloni Koźminek 2:0, Piast Czekanów 3:1, Victorię Ostrzeszów 3:1 oraz Centrę Ostrów Wlkp. 2:1.

Środowe spotkanie decydujące o awansie do finału Okręgowego Pucharu Polski rozpocznie się w Nowych Skalmierzycach o godzinie 17:00. Głównym arbitrem tego pojedynku będzie Paweł Kaczała, a na linii pomagać mu będą Marcin Szcześniak oraz Damian Maj. W drugim półfinale Ostrovia Ostrów 1909 Ostrów Wlkp. podejmować będzie KKS 1925 Kalisz.

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Jarota Jarocin
3:1
Polonia Środa